Уряд ухвалив розпорядження про присудження премій імені Рильського

502

Уряд ухвалив розпорядження про присудження Премії Кабінету Міністрів імені Максима Рильського за 2020 рік.

Відповідне розпорядження ухвалили на засіданні 17 березня, повідомляє пресслужба МКІП.

Відповідно до розпорядження, Премія за 2020 рік присуджується: у номінації «За переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів» – перекладачу Тарасу Лучуку за переклад з давньогрецької на українську мову збірки творів «Перші поетеси. Кодекс давньогрецької жіночої поезії»; у номінації «За переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу» – поету і перекладачу Валерію Кіору за переклад грецькою (урумською) мовою збірки творів Тараса Шевченка «Кобзар».

Зазначається, що кожен лауреат отримає грошову винагороду в розмірі 20 тис. грн.

Премія імені Максима Рильського була заснована 1972 року і відновлена 2013 року за ініціативи Держкомтелерадіо, благодійної організації «Фонд Максима Рильського «Троянди й виноград», Українського фонду культури України та НСПУ. Присуджується щороку на конкурсних засадах письменникам і поетам за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів або за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!