Улюблені книги відомих спортсменів

368

Незважаючи на популярні стереотипи, багато спортсменів дуже люблять читати. Для них книга стала головним супутником під час численних перельотів або відпочинку після виснажливих тренувань. Ми розповімо про те, яким книгам віддають перевагу професійні спортсмени.

Бокс

Найважче уявити з книгою, напевно, боксерів. Адже саме навколо представників боксу склалося безліч стереотипів щодо їх інтелектуальних здібностей. Однак далеко не всі боксери цураються книг. Легенда українського боксу Віталій Кличко любить провести кілька годин за читанням хорошої книги і навіть сам є автором. Улюблений письменник Віталія — ​​Михайло Булгаков. Віталій обожнює практично всі його твори. Тому не дивно, що улюбленою книгою легендарного боксера є «Майстер і Маргарита». Смаки Віталія збігаються зі смаками його молодшого брата Володимира Кличка. Володимир в числі улюблених творів так само виділяє «Майстра і Маргариту», додаючи в цей список «Робінзона Крузо» Даніеля Дефо і «Фінансиста» Теодора Драйзера.

Ще одна людина, яку важко уявити з книгою — скандальний Майк Тайсон. Він вважає, що книги мають значний вплив на життя людини. Щодо читання у нього склалася така думка: «Найважливіше —- правильно розуміти прочитане. Добре, коли вмієш читати, але дуже погано, коли вмієш читати і не вмієш розуміти написане». З улюблених книг легенда боксу називає «Епізоди революційної боротьби на Кубі» Ернесто Че Гевара і «Пригоди Олівера Твіста» Чарльза Діккенса. Крім цього, Тайсон зачитується Вольтером, Толстим і Хемінгуеєм.

Теніс

Відомі тенісистки у вільний час так само вважають за краще взяти в руки книгу замість ракетки. Марія Шарапова обожнює читати «Шерлока Холмса» Артура Конана Дойла і «Пеппі Довгапанчоха» Астрід Ліндгрен. Колишня перша ракетка світу Серена Вільямс обожнює письменницю Майю Енджелоу і захоплюється всім, що вона написала. Еліна Світоліна своїм улюбленим прозаїком називає Ніколаса Спаркса, а також зачитується творами Роберта Кіосакі. Крім цього, Еліна захоплюється літературою з психології. 

Нагадаємо, що Світоліна представляє Україну на Олімпійських іграх в Токіо в одиночному і парному розрядах. Новини тенісу, а також прогнози на матчі олімпійського турніру можна знайти на сайті Metaratings.

Футбол

Ще одні спортсмени, які борються з забобонами щодо їх інтелекту, — футболісти. Вони також читають книги і отримують від цього задоволення. Уейн Руні обожнює серію романів про Гаррі Поттера і навіть брав книги про хлопчика-чарівника з собою на тренування. На Даміана Еміліано Мартінеса величезний вплив мала автобіографічна книга ще одного аргентинського футболіста Серхіо Агуеро. Улюбленою книгою Девіда Бекхема є роман американської письменниці Харпер Лі «Убити пересмішника».

Баскетбол

І серед баскетболістів можна відшукати книголюбів. Словенський захисник Горан Драгич захоплюється всесвітньо відомим твором Дена Брауна «Код да Вінчі». Екс-форвард чемпіонського «Майамі» Кріс Бош воліє книгу Роберта Гріна «33 стратегії війни». Улюблена книга скандального Аллена Айверсона — роман Еліс Уокер “Колір пурпурний». Джеймсу Леброну читання допомагає відволіктися від напруженого графіка ігор і тренувань. «Ти проводиш так багато часу за підготовкою до зустрічі, що часом необхідно відволіктися. Література допомагає мені в цьому», — говорив Леброн. У списку його улюблених книг такі бестселери як «Голодні ігри» Сьюзен Коллінз, «Пакт» Джоді Піколт і автобіографія Джеррі Уеста.

 

Прокоментуєте?