Українця, який малює Гданськ, номінували на титул “Людина року-2020” в Польщі

912

Український художник Василь Нецко претендує на перемогу в конкурсі “Людина року-2020” в Гданську в номінації “Культура”.

Як повідомляє forpost.lviv.ua з посланням на  Yavp.pl, конкурс проводить Dziennik Bałtyckі, а його метою є відзначення активних жителів, які реалізують свої ініціативи в 5 сферах: “Наука”, “Бізнес”, “Благодійна та громадська діяльність”, “Політика, самоврядування та діяльність в місцевих громадах”, “Культура”.

Українець Василь Нецко був номінований на почесне звання “Людини року” за “унікальну виставку своїх робіт” під назвою “Кольорові сни про Гданськ”. Її вперше можна було побачити в серпні 2020 року в Гдині.

Художник, що малює Гданськ. Українець Василь Нецко розповів про своє натхнення і творчість у Польщі
Крім Василя Нецка на перемогу в номінації “Культура” претендують ще 30 осіб. Кращого оберуть читачі онлайн-голосуванням. Розпочалося воно 14 квітня й триватиме до 25 травня 2021 року до 21:00.

Переможець отримає титу “Людини року” в Гданську, пам’ятну статуетку та диплом, а також право взяти участь у воєводському фіналі конкурсу.

Проголосувати можна двома способами: відправити СМС-повідомлення (вартість – 2,46 зл) або викупивши підписку на електронне видання Dziennik Bałtycki Plus (від 12,30 зл за 5 можливостей віддати голос).

Щоб проголосувати за українця Василя Нецка, потрібно відправити СМС зі змістом GDK.27 на номер 72355.

Рік тому Василь Нецко виграв конкурс “Людина року-2019” в Гданському повіті в номінації “Культура”.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!