Українці – лауреати Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері за 2020 рік

1207

Відомі українські письменники стали нині лауреатами Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері (Франція-Німеччина) – за визначну творчу діяльність.

Фундатори почесної нагороди: асоціація діячів літератури, мистецтв і культури «Глорія» (Німеччина) та її представництво у Франції «Глорія – Ліон», і Міжнародна  Академія «ЛІК» (під керівництвом Олени Ананьєвої,  письменниці, журналіста й мистецтвознавця).

За поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка об’єднує письменників, перекладачів і науковців із 55 країн (президент – Сергій Дзюба), нагороди 2020 року отримали: поет, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Василь Голобородько, поетеса та прозаїк Антонія Цвід (м. Київ), прозаїк і перекладач Тетяна Сидоренко (м. Ніжин Чернігівської обл.), та відомий польський поет і перекладач, справжній друг України, популяризатор сучасної української літератури в Польщі Войцех Пестка.

Лауреатами стали також письменники Софія Оранська (Франція, м. Париж), Світлана Діон (Іспанія, м. Мадрид) і Вадим Федоров (Чехія, м. Прага).

Олег Гончаренко,

письменник, перекладач, прес-центр Міжнародної літературно-

мистецької Академії України

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!