Українських письменників нагородили італійською премією миру «De Finibus Terrae»

620

Редактора газети «Чернігівщина», журналіста, президента Міжнародної літературно-мистецької Академії України Сергія Дзюбу та письменницю і науковця Тетяну Дзюбу нагородили в Італії Почесною відзнакою «De Finibus Terrae». Це – італійська премія миру. У журі престижної нагороди – видатні письменники, перекладачі, вчені, державні і громадські діячі з Італії, Бельгії, Туреччини, Колумбії, Мексики, Аргентини, Індії та інших країн.

 

Українці отримали таку відзнаку вперше. Тож щиро вітаємо талановите творче подружжя з Чернігова! До речі, Тетяна і Сергій раніше вже одержали в Італії Міжнародну літературну премію ім. Франческо Петрарки та премію імені Миколи Гоголя, як переможці Міжнародного літературно-мистецького конкурсу-фестивалю в Римі.

Твори Сергія і Тетяни перекладені італійською. А Сергій Дзюба також перекладав українською мовою вірші та прозу Петрарки, Леонардо да Вінчі і твори сучасних італійських авторів. Отож його стараннями в Україні вийшли аж дев’ять чудових, ошатних книжок (з кольоровими ілюстраціями на кожній сторінці великого формату) письменників з Італії.

Ганна Маджуга

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!