Український ПЕН поповнився новими членами і членкинями

Культурна і правозахисна громадська організація «Український ПЕН» оголосила про п’ятьох нових членів: це фотографи Мстислав Чернов та Михайло Палінчак, письменниці Ксенія Харченко та Катерина Бабкіна, а також казкотерапевтка Катерина Єгорушкіна.

Мстислав Чернов — письменник, відомий міжнародний журналіст американської агенції новин Associated Press, президент Української асоціації професійних фотографів (UAPP). Протягом останніх восьми років працював у Сирії, Іраку, Лівії, Секторі Ґази, Європі та Азії з темами воєнних, соціальних конфліктів, медицини та глобальної кліматичної кризи.

Михайло Палінчак — український документальний та вуличний фотограф. Закінчив факультет міжнародної економіки Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Фотографувати почав у 2008 році. З 2012 року — член Української фотографічної альтернативи (УФА). 3 2014-го по 2019 роки — офіційний фотограф Президента України. Засновник платформи Untitled про українську фотографію.

Ксенія Харченко — письменниця, редакторка, перекладачка, копірайтерка, культурна менеджерка. 2007 року здобула ступінь магістра з відзнакою в Інституті журналістики Київського національного університету імені Т.Шевченка. Працювала на телебаченні, у командах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Міжнародного мультидисциплінарного фестивалю сучасного мистецтва «ГогольFest», а також у Польському Інституті в Києві та у видавництві Yakaboo Publishing.

Катерина Бабкіна — українська поетка, авторка прози, колумністка, сценаристка, драматургиня. Авторка поетичних книг «Вогні святого Ельма», «Гірчиця», «Знеболювальне і снодійне», «Заговорено на любов», «Не болить», збірок оповідань «Щасливі голі люди», «Лілу після тебе», роману «Соня» та роману в оповіданнях «Мій дід танцював краще за всіх», нон-фікшину для дітей «Сила дівчат» (у співавторстві з Марком Лівіним), дитячих повістей «Гарбузовий рік» та «Шапочка і кит», а також роману для дітей і дорослих «Сніговий тепл». Перша українська авторка, що отримала запрошення виступити з читаннями в Бібліотеці Конгресу США.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Катерина Єгорушкіна — письменниця, казкотерапевтка, сценаристка мультфільмів. У 7-річному віці почала писати вірші, відтоді й вирішила стати письменницею. Авторка 15 виданих книжок (14 з них – для дітей) та співавторка кількох колективних видань. Розробила і втілила такі книжкові серії: «Казкотерапія», «Музична казкотерапія для малят», «Classica – мацьопам!». Постійна учасниця конференцій для педагогів та психологів, проводить лекції про розвиток емоційного інтелекту школярів засобами художньої літератури, ціннісне наповнення художніх текстів.

detector.media