Український науковий інститут Гарвардського університету запустив новий сайт

Український науковий інститут Гарвардського університету запустив новий сайт – HURI Books. Про це повідомляє chytomo.com з посиланням на сайт HURI.

 

На HURI Books міститься інформація про всі видання Інституту, що дозволяє легко шукати, знаходити і переглядати книжки на різні теми, пов’язані з Україною.

Серед видань: Courage and Fear Олі Гнатюк, The Post-Chornobyl Library: Ukrainian Postmodernism of the 1990s Тамари Гундарової, Ivan Franko and His Community Ярослава Грицака, The Future of the Past: New Perspectives on Ukrainian Histor за редакцією Сергія Плохія та ін.

Окрім функції онлайнкнигарні для пошуку і придбання книжок, сайт містить інформацію про майбутні видання і пропонує деякі книжки в цифрових форматах: HTML, PDF та електронні книжки.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Наразі на сайті доступні 10 книжок в електронному форматі, протягом наступних шести місяців обіцяють додати більше.

HURI Books також дозволяє читачам брати в оренду електронні копії книжок на різний період за зниженими цінами. Ця опція у першу чергу розрахована на студентів та науковців – щоб зробити наукові матеріали про Україну більш доступними для них. Особливо це може бути корисним для студентів тих курсів, навчальні програми яких включають такі книжки.

З часом сайт може стати також порталом для додаткових матеріалів. Згодом він може також містити відео з авторськими інтерв’ю, інтерактивні функції тощо.