Український фільм «Земля Івана» представлять на фестивалі в Торонто

Український документальний проєкт “Земля Івана” режисера Андрія Лисецького відібрано до участі в кінофестивалі Hot Docs Canadian International Documentary Festival, який відбудеться в Торонто.

Як передає ukrinform.ua, про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно у Фейсбуці.

“Дебютну стрічку Андрія Лисецького “Земля Івана” відібрано до участі в конкурсній програмі авторитетного кінофестивалю Hot Docs Canadian International Documentary Festival, який відбудеться у Торонто з 29 квітня по 9 травня”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що побачити стрічку в Україні можна буде за місяць до канадського фестивалю. Так, фільм Лисецького буде також представлено на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA в конкурсній програмі DOCU/Україна.

Проєкт створено кінокомпанією “Магіка-Фільм” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Як повідомлялося, “Земля Івана” — це фільм про життя українського митця та останнього представника поліського народного живопису Івана Приходька.

Hot Docs Canadian International Documentary Festival – один із п’яти найвпливовіших міжнародних фестивалів документального кіно, який щорічно проходить у Канаді.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.