Український фільм «Сторонній» потрапив ТОП-20 кращих фільмів жахів року

Як повідомляє Український Дощ, британське видання “The People’s Movies” додало український горор “Сторонній” в добірку наймоторошніших фільмів 2020 року. На думку видання, фільм режисера Дмитра Томашпольського “глибоко триповий”, а також “розумним і моторошним”.

“Сторонній” досліджує складні філософські питання за допомогою багатого кінематографічного словника, який постійно дивує і кидає виклик”, – йдеться в повідомленні.

За сюжетом фільму, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою та до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.

Головні ролі у фільмі “Сторонній” виконали Анастасія Євтушенко, Даша Трегубова, Сергій Калантай, Марія Бруні, Ганна Сухомлин, Ольга Арутюнян, Марія Моторна, Тетяна Печенкіна, Тамара Плашенко, Марія Чуприненко, Тетяна Юрікова, Марічка Штирбулова та інші.

В українському кінопрокаті стрічка очікується восени цього року.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Раніше Український Дощ писав, що на рахунку “Стороннього” вже 20 міжнародних кінофестивалів – у Південній Кореї, США, Японії, Канаді, Індії, Естонії, Колумбії, Португалії, Норвегії, Бразилії, Ізраїлю. Здобуто 11 нагород, серед яких відзнаки за найкращий фільм, сценарій, режисуру, операторську роботу тощо.

Нагадаємо, стрічку створено “Кінокомпанією Гагарін Медіа” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.