Українську письменницю нагородили «Золотим дипломом» у Німеччині

Відому українську письменницю, перекладача, журналістку і науковця, доктора наук із соціальних комунікацій, професора, академіка Тетяну Дзюбу нагородили в Німеччині дуже почесною відзнакою – «Золотим дипломом» – за видатну творчу діяльність. Цією нагородою щороку відзначають знаних письменників і науковців, які мають найвищі здобутки та світове визнання.

Голова журі – Генріх Дік, відомий німецький поет, прозаїк, перекладач, очільник громадської організації «Farben der Kunst» («Барви мистецтва»), яка об’єднує талановитих письменників, художників та акторів.

Тетяна Дзюба вже чотири рази побувала в Німеччині на міжнародних фестивалях верхньолужицької культури та поезії в Баутцені (Будишині), де щоразу ставала лауреатом. Успішно виступала вона і в Дрездені, де успішно презентувала власну цікаву творчість і свої блискучі переклади українською мовою з німецької. Відзначена також Міжнародною літературною премією імені Генріха Бьолля (класика німецької літератури, Нобелівського лауреата) та Почесними дипломами Академії діячів літератури, мистецтв і комунікацій у Німеччині.

Вірші народного поета України Тетяни Дзюби перекладені 80 мовами світу та надруковані в провідних газетах і журналах 50 держав. За кордоном у різних країнах видано наразі понад 30 її книг, тож письменниця і науковець відзначена найпрестижнішими преміями світу.

Щиро вітаємо пані Тетяну з визначним успіхом, зичимо їй нових книг і подальшого світового визнання.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Ярослав Савчин,

письменник, перекладач, журналіст, художник

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.