Українською вийде книжка про пошук сенсу життя – “ікіґай” Джастіна Барнса

391

У березні у видавництві “КМ-Букс” вийде друком книжка “Ікіґай” Джастіна Барнса, пише ТСН.

Автор дає практичні поради, навчає насолоджуватись здоровим і гідним людини життям та пояснює, як визначити власний ікіґай.

 

Японське слово ikigai не має прямого перекладу, його використовують на позначення низки понять – “цінність життя” і “причина життя”.

 

Та по суті, ікіґай означає здатність пізнати і виразити своє внутрішнє “Я”, максимально ефективно використовувати можливості, які щодня підкидає доля, жити насиченим життям. Жити із розумінням того, що секретом повноцінного існування є хист знаходити щастя у багатьох як великих, так і малих речах та справах, що заможність чи, скажімо, соціальний статус в жодному разі не є мірилом успіху, як то часто видається. Розуміння мети, що настає, коли починаєш жити за принципом ікіґай, посилює життєстійкість, допомагає долати перепони і бути позитивно налаштованими стосовно власного майбутнього.

 

Принципи ікіґай досліджуються у цій книжці на прикладі історій із повсякденного життя і натхненних цитат. Автор дає практичні поради, навчає насолоджуватись здоровим і гідним людини життям, пояснює, як визначити власний ікіґай.

 

Сповідуючи ключові положення стародавньої японської філософії ікіґай, читач відкриє для себе зміст і мету повноцінного життя. Визначивши основну ціль свого існування, отримає справжнє задоволення від реалізації буденних справ, зможе вибудувати більш приємне та повноцінне життя. Підтримуючи власну ментальну та фізичну активність та зможе збалансувати можливі стреси.

 

Англійською книжка вийшла у листопаді 2018 року.​

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!