Українською вперше вийде біографія Шимона Переса “Дрібних мрій не буває”

494

 Книжка присвячена не тільки його життєвій історії, а й темі лідерства та становлення лідера в екстремально турбулентному середовищі. Коли немає часу на виважені судження і рішення потрібно приймати в умовах тотальної невизначеності. Про це повідомляє  tsn.ua.

Вперше в українському перекладі вийде автобіографія Шимона Переса – дев’ятого президента Ізраїлю, повідомляє пресслужба видавництва BookСhef.

Ця історія про становлення справжнього лідера навчає сміливості й готовності ухвалювати складні рішення, спираючись на принципи й цінності. Учить не боятись мріяти, створювати і досягати поставлених цілей. Надихає долати труднощі, хай якими нестерпними вони здаватимуться.

Він стояв біля витоків створення держави Ізраїль, заклав основи його атомної та авіаційної промисловості, підтримував проекти в сфері нанотехнологій, розвитку IT і освоєння космосу.

“Нам потрібне покоління, яке розглядатиме лідерство як благородну справу, визначену не особистими амбіціями, а мораллю — і закликом служити. Нам потрібні лідери, які вірять, що світ можна змінити не вбивством і стріляниною, а творчістю і змаганням… Я сповнений надії, бо вважаю, що це покоління вже на підході, саме в цей момент воно вже ходить Землею” — Шимон Перес, один із лідерів Держави Ізраїль, яка поставала завдяки його зусиллям.

Шимон Перес перетворив країну обіцянки на Обіцяний край, діставшись сюди одинадцятилітнім хлопчиком із маленького польського селища. Тут Шимон зростав, працював у кібуці, став лідером ізраїльської молоді, одружився й долучився до розбудови неймовірної країни можливостей і втілення мрій. Шимон Перес легко і з гумором відкриває душу, підсумовуючи свої здобутки і здобутки Ізраїлю в розвитку авіаційної й аерокосмічної сфер, мистецтві перемовин із європейськими й азійськими урядами, спробі подолати тероризм на Близькому Сході й у світі. Зусиллями цієї людини й постала держава Ізраїль з найліпшою у світі медициною і кількістю стартапів, що перевищує їх число навіть у Кремнієвій долині. І хоч мрії й мають свою ціну, та все одно Перес чимдуж мріяв і вірив у чудо. І воно справдилося, бо дрібних мрій не буває.

У книжці описано події з життя Шимона Переса та якості, які зробили з нього видатного лідера, здатного долати невдачі і рухатися до мети всупереч собі і обставинам, який бачить можливості там, де інші бачили неминучий провал.