Українські дошкільнята в Кракові безкоштовно отримають книжки для розвитку

22 червня о 12:00 у Кракові в Воєводській публічній бібліотеці відбудеться передача 300 комплектів спеціально віддрукованих книжок для українських дітей «Розвивайка для дошкільнят», які опинилися в Польщі внаслідок воєнних дій в Україні.

 Книга, яку отримають українські діти, підготовлена командою авторів київського видавництва «Саміт-книга» і рекомендована Інститутом модернізації змісту освіти для навчальної роботи в рамках «Нової української школи». На її сторінках – численні завдання з розвитку мовних навичок, письма, математики, вправи на логічне та художнє мислення, знайомство з абеткою тощо. Вихід книжки став можливим завдяки фінансовій підтримці проекту гуманітарним фондом американсько-української родини Сайферс. Представить видання українська поетеса і редактор, залучена до роботи над «Розвивайкою», Юлія Бережко-Камінська.

Поширення книжок здійснюватиметься за сприяння структур Міністерства закордонних справ України, а також у партнерстві з проектом «Книжки без кордонів», ініційованим першою леді України Оленою Зеленською.

У програмі також передбачена зустріч з українською дитячою письменницею, авторкою квестів, мандрівних адвент-календарів і веселих оповідань, засновницею і гоноровим членом світової організації зимових дивотворців Santa CORP Мілою Радченко та знайомство з її книжкою, написаною українською мовою, «Вдвічі більше витівок». Із початком війни Міла заснувала в Кракові благодійний збір українських дитячих книжок для місцевих бібліотек.

Отримати двотомник «Розвивайки» можна буде всім охочим українським родинам, котрі відвідають захід за адресою: Краків, вулиці Райська, 1, Воєводська публічна бібліотека.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал