Українське Радіо тепер мовить у Мадриді та Барселоні

13 лютого, у Всесвітній день радіо, Національне радіо Іспанії почало трансляцію Українського Радіо у Мадриді та Барселоні.

Сигнал Українського Радіо буде доступний у цифровому радіомовленні (Digital Audio Broadcasting — DAB). Приймати сигнал можна в Мадриді та Барселоні безкоштовно та без необхідності підключення до інтернету. Досить мати домашній DAB-приймач, який можна придбати в супермаркетах або в інтернет-магазинах, і просканувати всі DAB-станції.

«З початком великої війни Українське Радіо доклало максимум зусиль, аби надавати оперативну інформацію слухачам не лише в Україні, але і за кордоном. Багато європейських мовників зацікавились нашими програмами, вирішили підтримати Україну і ретранслюють сигнал УР. Цифрове ефірне мовлення у Мадриді та Барселоні — чудова нагода зробити зручним доступ до улюбленого радіо українцям в Іспанії», — зазначив виконавчий продюсер Українського Радіо Юрій Табаченко.

Також у понеділок, 13 лютого, тимчасова виконувачка обов’язків президента Корпорації радіо та телебачення Іспанії Елена Санчес Кабальєро відвідає Центр опіки, прийому і розподілу українських біженців (CREADE) в Посуело-де-Аларкон (Мадрид), щоб увімкнути канал «RNE – Suspilne Ukraine» і доставити кілька одиниць приймачів DAB. «Це наша ініціатива моральної та людської солідарності для підтримки українців, які тікають від війни та шукають притулку в нашій країні», — сказала Елена.

Українське Радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо України, флагманський канал Національної суспільної телерадіокомпанії України. У Києві мовить на частоті 105 FM. З усіма частотами Українського Радіо та лінками на соцмережі Суспільного в регіонах можна ознайомитися за посиланням. Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

broadcast.net.ua