Ukraїner випустить книгу «Деокупація. Історії опору українців»

Мультимедійна платформа Ukraїner випустить книжку на основі експедиції деокупованими територіями України  «Деокупація. Історії опору українців. 2022».  Про це повідомляється у пресрелізі Ukraїner.

Збірка репортажів охопить історії українських військових, співробітників поліції, волонтерів, партизанів і простих мешканців, які пережили окупацію, з понад 20 звільнених міст та сіл на півночі, півдні та сході України.

Автор книги — засновник медіа, журналіст Богдан Логвиненко. Над книгою також працювали Євгенія Сапожнікова (головна редакторка видавництва Ukraїner), Богдан Горбай (керівник видавництва), Сергій Родіонов (дизайн), та Юрій Стефаняк (фото та ілюстрації).

Зміст книги побудований за хронологією того, як ЗСУ звільняли окуповані росіянами регіони: Буча, Гостомель, Тростянець, Чернігів, Балаклія, Ізюм, Лиман, Херсон.

Головним у репортажах Богдан Логвиненко вважає голос та пережитий досвід місцевих героїв: «Кожна розповідь — це водночас фіксація трагедії окупації та хороброго опору українців. Фіксація подій, які ми, українці, поки що не встигли вповні відрефлексувати, адже усе ще перебуваємо в їх епіцентрі».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Частково героїв книжки та їх свідчення можна побачити у серії документальних фільмів Ukraїner на YouTube, посилання на які можна знайти на сторінках видання за QR-кодом.  

Видання планується до виходу друком в травні 2023 року, книга  доступна у передпродажу на сайті організації.

Нагадаємо,  англомовна версія книжки «Ukraїner. Країна зсередини» («Inside Ukraine. A Portrait of a Country and its People»), що вишла у британському видавництві Batsford, очолила топ продажів на Amazon у категорії Hot New Releases in History of Ukraine.

detector.media

Фото: Ukraїner