Угорська “скабєєва”: в Україну не впустили авторку найабсурднішого фейку про Закарпаття

В Україну 7 вересня не впустили угорську пропагандистку Анжелу Фюшші. Вона намагалася заїхати в Україну, щоб відзняти черговий фейковий матеріал.
Фюшші працює на видання Pesti Srácok. Воно активно долучилося до дезінформаційної кампанії у “найкращих” традиціях російської пропаганди. Її метою була дискредитація українських воїнів, які захищають від російської агресії весь цивілізований світ.

Саме Фюшші стала авторкою так званого “звіту” (“Фантастичні фейки і де їх шукати”). А знайшла свої фейки пропагандистка начебто під час поїздки на Закарпаття.

Там вона нібито побачила, як українська влада здійснює масову мобілізацію етнічних угорців. У такий спосіб начебто намагаються заповнити значні втрати на полі бою. Звідки Фюшші отримала такі дані – невідомо. Вочевидь, з власної фантазії. Бо інформацію про втрати Україна не розголошує.

Якщо так піде й надалі, то угорців справді не залишиться на Закарпатті,
– бідкається Фюшші.

На цей “звіт” відразу ж звернули увагу у Центрі протидії дезінформації. Там спростували брехню ще у січні 2023 року. Там наголосили, що такий меседж – спрямований на розпалювання міжетнічної ворожнечі між українцями та угорцями на Закарпатті.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал


24tv.ua