UA: КУЛЬТУРА збільшила кількість власного виробництва у 2020 році

642

У 2020 році суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА значно збільшив виробництво власного контенту. Середня частка аудиторії телеканалу UA: КУЛЬТУРА у 2020 році зросла на 25% у порівнянні з 2019 роком.

Одним з найбільших проєктів став другий сезон програми «Ідемо в музей». Ведуча Ольга Носко подорожувала музеями України й розповідала про визначні, часом дивовижні експонати. В ефір було запущено 12 випусків програми.

Ще одним великим проєктом власного виробництва стала історична програма «Культові українці: позначені гривнею». Ведуча Єлизавета Цареградська та історик Олександр Алфьоров розповідають невідомі історії про видатних особистостей України, які зображені на гривні.

Також відбулися прем’єри документальних фільмів власного виробництва: «Чесний щоденник молодої мами»«Велосипед «Україна»», «Небесна сотня: шість років потому» «Мирослав Скорик. Десять нот, що змінили Україну»«Бабусю, розкажи про Голодомор»«Непоганий рік» та цикл «Дивовижні музеї та де їх шукати».

У 2020 році телеканал UA: КУЛЬТУРА відзняв та показав в ефірі 25 годин концертів української, народної та джазової музики. Упродовж року глядачі насолоджувалися хітами українських артистів у проєктах «Музика 2020 на Суспільному», «А тепер усе інакше. Українські хіти твоєї юності» та під час Новорічних концертів.

На каналі UA: КУЛЬТУРА відбулося чимало книжкових презентацій найвідоміших українських авторів: «Список кораблів» та «Хлібне перемир’я» Сергія Жадана, «Другу також варто придбати» Олега Сенцова, «Радіо ніч» Юрія Андруховича, «ПМЖ» Сергія Жадана  та Павла Макова, «Сотворіння світу. Сім днів із Тарасом Прохаськом» Тетяни Терен.

Нагадаємо, з листопада 2020 року запрацював сайт суспільного мовника Суспільне Культура, на якому можна читати найсвіжіші публікації про літературу, мистецтво, кіно і музику, дивитися онлайн телеканал UA: КУЛЬТУРА та слухати радіостанцію UA: Радіо Культура.

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!