UA: КУЛЬТУРА запускає відеолекторій на період карантину

1839

З 23 березня о 19:35 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА стартує серія мистецьких освітніх лекцій власного виробництва. Серед них — цикл програм про літературу #БібліоFUN, який виходитиме в ефір щосереди. Про це повідомляє culture.suspilne.media.

Серія програм розповідає про видатні твори світової літератури. Як їх читати й розуміти, розповідатиме письменник і літературознавець Ростислав Семків. Найцікавіші уривки літературних творів читатимуть акторка театрів «Пральня» й «ДАХ» Марічка Штирбулова та актор «Молодого театру» Олег Коркушко.

«Карантин, спричинений пандемією коронавірусу, — найневдаліший час для паніки та безсистемного поглинання сумнівної інформації з неперевірених джерел в інтернеті. Натомість це чудова нагода для самоосвіти! UA: КУЛЬТУРА долучається до практики найкращих мистецьких інституцій та медіакомпаній — ми транслюватимемо лекційну лінійку власного виробництва в праймі, що безпрецедентно для українського телебачення. Зберігайте спокій і залишайтеся вдома. Ми подбаємо, аби карантин закінчився для вас не нервовим зривом, а новими знаннями», — розповів виконавчий продюсер UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!