UA: КУЛЬТУРА покаже телепрем’єру до Міжнародного дня театру

27 березня в Міжнародний день театру о 21:25 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА відбудеться прем’єра нової телеверсії вистави «Сталкери» за п’єсою Павла Ар’є, а також розмова з театральними режисерами про сучасний український театр. Про це повідомляє UA: Культура

«Сталкери» — специфічна комедія на дві дії про химерних мешканців зони відчуження, у чиєму побуті реальність легко сплутати з міфом і навпаки, а Чорнобильська зона тут стає метафорою всієї України.

Головні ролі виконують Ірма Вітовська, Олексій Нагрудний, Віталіна Біблів та Владислав Писаренко. Режисер-постановник — Стас Жирков.

До телепоказу вистави о 19:35 у цикловій програмі #NeoСцена ведучий Олег Вергеліс поговорить з її постановником — молодим й успішним театральним режисером, художнім керівником театру «Золоті ворота» Стасом Жирковим. Він розпитає його про роботу театру та нові вистави, зокрема про спектаклі «Сталкери» й «Слава героям». Режисер розповість, як працювалося в «Сталкерах» з Ірмою Вітовською та що хоче побажати українським театральним акторам.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал