У вільному доступі з`явилося відео проекту «Безкінечна подорож, або Енеїда»

246

 
У мережі з’явилася повна відеоверсія проекту «Безкінечна подорож, або Енеїда».
Про це пише Читомо.
Повідомляється, що у «Безкінечній подорожі, або Енеїді» письменник Юрій Андрухович читає уривки з «Енеїди», а також власні вірші й фрагменти есеїв, які резонують з поемою Котляревського.
Водночас музиканти Марк Токар та Віктор Новожилов озвучують її бароковою музикою й гострою бітовою електронікою.
Оля Михайлюк, яка є режисеркою проекту, разом з VJ group CUBE створюють візуалізацію на основі фото сучасної Полтави, ілюстрацій «Енеїди» різних років та авторської анімації.
 

 

««Енеїда» Івана Котляревського — це перша в світі українська книга. «Безкінечна подорож, або Енеїда» за текстами Івана Котляревського та Юрія Андруховича — багатовимірний путівник світом «Енеїди» від Агенції АртПоле, що відтепер знаходиться у вільному доступі. Він дає можливість зануритися в потоки української мови, не втомлюючись від архаїчних звучань й значень, а навпаки, насолоджуючись порівнянням традиційного й актуального»,  заявляють автори проекту.

Проект вперше показали минулого року на Книжковому Арсеналі, у спец-програмі «Сміх. Страх. Сила». Запис здійснений у приміщенні ревіталізованого заводу «Промприлад» в Івано-Франківську, у рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!