У Великій Британії випустили кривавий комікс-біографію Путіна

1545

Британський письменник Дерріл Каннінгем випустив комікс-біографію Путіна. Для цього автор протягом тривалого часу досліджував особистість керівника Кремля.

На сторінках публікації він повністю описує життя президента країни-агресора, згадуючи гучні вбивства та окупацію Криму в 2014 році. Матеріал отримав назву “Путінська Росія – зліт диктатора”, пише 24 канал з посиланням на Comicsreview.

“У цій пізнавальній і відвертій біографії шлях Путіна характеризується мінливою лояльністю, жорстоким поводженням з недоброзичливцями і незаконними фінансовими оборудками”, – написано в анотації.

“Незважаючи на все це, Путін зберіг суспільну підтримку та величезне значення у російському суспільстві через те, що постійно посилює контроль над ЗМІ й жорстко затикає рот критикам”, – продовжив Дерріл Каннінгем.

Каннінгем розповів біографію Путіна

Британець розповів, що Путін виріс, ідеалізуючи КДБ, і пішов туди на роботу в юному віці. За словами автора, швидкість, з якою він просувався політичною кар’єрною драбиною, була відображенням потреби спецслужб у зміцненні контролю над політичною системою Росії після розпаду СРСР.

“З тих пір, як Борис Єльцин призначив Путіна президентом у 2 000 році, той окупував Крим, відкотив демократичні реформи та веде розкішний спосіб життя, підтримуючи при цьому культ особистості”, – додав письменник.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!