У столиці відбудеться презентація книжки про активних переселенців

 
Книгарня “Є” та літературна аґенція “Discursus” запрошують на презентацію видання “Переселенці. Люди, які не загубили себе” (упорядниця – Світлана Ославська). Про це повідомляє Вечірній Київ.
Нинішня російсько-українська війна на Донбасі спричиняє колосальні суспільні зміни. Це відбиток на довгі роки, який відчуватимуть не лише очевидці, учасники подій, а й їхні нащадки. Доля внутрішньо переміщених осіб – один із найдраматичніших наслідків цієї війни.
«Переселенці. Люди, які не загубили себе» – це долі конкретних людей, які нині живуть у столиці, Львові, Івано-Франківську. Понад те, вони не лише там мешкають, а ведуть активну діяльність у різних сферах. Вони помітні, розвиваються самі, а заодно розвивають і свої нові міста. Тим ця книга й важлива – щоб переселенці, у яких не все складається добре, побачили приклад, як можна реалізовуватись. Не варто опускати руки, треба рухатися далі.
У презентації візьмуть участь упорядниця видання, журналістка Світлана Ославська, журналістка Катерина Сергацкова та автори і герої видання.
Коли: 10 березня о 18.00.
Де: книгарня “Є”,  вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота».
Вхід вільний.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал