У столиці Сакартвело Тбілісі відкрито «Український дім»

13 вересня у столиці Сакартвело Тбілісі відкрито «Український дім». Ініціатором стала громадська організація «Грузинсько-українська платформа», її очолює громадянка Грузії українка Валентина Марджанішвілі, яка мешкає в країні вже понад 30 років.

Український дім – багатофункціональний офіс та громадський простір друзів Грузії та України стане доступним для тих, хто працює з українцями в Грузії. Тут будуть відбуватися заходи для української громади для її інтеграції та поглиблення грузинсько-українських відносин. Тут зосередять інформацію про соціально-економічні послуги для українців, проводитимуть різноманітні заходи для дорослих та дітей, започаткують культурні та освітні ініціативи.

Окрасою «Українського дому» стане бібліотека, вона вже давно поповнюється зусиллями небайдужих, організатори сподіваються на нові надходження, які будуть цікавими для усіх гостей. Одним з напрямків діяльності буде проведення літературних заходів за участі українських та грузинських письменників.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Діяльність осередку профінансована завдяки Програмі розвитку ООН (ПРООН) та за підтримки Німеччини у рамках проекту «Поліпшення верховенства закону та підвищення доступу до правосуддя для всіх».

Для дітей провели кілька майстер-класів від українських майстрів.

«Український дім» знаходиться за адресою: підйом Міхеїла Джавахішвілі, 8, він відкритий для гостей!

Олена Школьна