У США вийшов роман Сергія Жадана «Інтернат»

Роман «Інтернат» Сергія Жадана вийшов друком у Сполучених Штатах Америки. Як повідомляє chytomo.com, про це йдеться на офіційній сторінці письменника у фейсбуці.

Над американським виданням «Інтернату» (The Orphanage) працювали перекладачі Райлі Костіган-Г’юмс та Ісаак Стекхаус Вілер. Книжка побачила світ у видавництві Yale University Press.

«Інтернат» — це болючий роман, який розкриває шкоду, заподіяну триваючим конфліктом на сході України. Коли ворожі солдати заходять в сусіднє місто, Паша, тридцятип’ятирічний вчитель української мови, вирушає на окуповану територію до інтернату, у якому живе його племінник Саша. Потрапляючи в зону бойових дій, перетинаючи змінені кордони та створюючи непрості союзи на цьому шляху, Паша розуміє, що його справжня відданість полягає у дедалі відчайдушнішій боротьбі за порятунок Саші та поверненні його додому. Написаний із непідробною напругою, це глибоко особистий виклад насильства, який запам’ятають як остаточний роман про війну в Україні», — йдеться в анотації до книжки.

Раніше «Інтернат» переклали білоруськоюпольськоюданською, німецькою та італійською мовами.

Нагадаємо, німецький переклад роману переміг у категорії «Найкращий переклад» на Лейпцизькому книжковому ярмарку.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Як повідомлялося, збірка вибраних віршів Сергія Жадана «Новий правопис» (A new orthography) увійшла до списку фіналістів премії 2021 PEN America Literary Awards у номінації «Перекладна поезія».

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.