У США вийшла книга, що описує суперництво між дружиною і донькою Трампа

Напередодні сутички за президентський пост в листопаді цього року між Джо Байденом і Дональдом Трампом майже вся мейстримна американська преса налаштована проти чинного президента США. Цілком у руслі цього тренда знаходиться і вихід сьогодні в світ книги Стефанії Волкофф «Меланія і я: зліт і падіння моєї дружби з першою леді». Взагалі нічого іншого цікавого автор, судячи з відгуків на книгу в американській пресі, розповісти не може, та й в рецензіях поки наводиться досить мало подробиць.

Але, тим не менше, судити про першу леді навіть за цими спогадами, про які пише The Hollywood Reporter, можна. Зокрема, Волкофф акцентує увагу читачів на суперництві 50-річної Меланії з 38-річною дочкою Трампа від першого шлюбу Іваною Трамп (до речі, теж моделлю, як і Меланія) Іванкою. Мовляв, Іванка постійно хоче вийти в очах ЗМІ на перший план, чому їм, Меланії та Волкофф, яка тоді була її радницею, навіть нібито довелося розробити спецоперацію «Блокування Іванки» в день президентських інавгурації. (Дочка Трампа, до якої журналісти вже встигли звернутися з цього приводу, від коментарів відмовилася).

Втім, набагато цікавіше сторінки, присвячені самій Меланії Трамп, яка, як можна помітити, що не дуже любить публічність. (На відміну, наприклад, від дружини попереднього президента США Барака Обами Мішель). Виявляється, що ця її якість продиктовано не, як можна було припустити, невпевненістю в собі, а, навпаки, твердістю характеру. Так, наприклад, свого часу весь світ облетіли фотографії та відео Меланії в тому епізоді на інавгурації Трампа, де вона у відповідь на його звернення до неї з трибуни насупилася.

Волкофф пояснює це тим, що в той момент син Меланії і Трампа випадково болісно зачепив її ногою по гомілці. Однак коли Волкофф як радниця першої леді запропонувала їй дати ЗМІ це пояснення, так як ті, мовляв, думають, що ця гримаса продиктована її невдоволенням своєю новою роллю, Меланія відповіла: «Яка мені різниця, що вони думають. Це моя особиста справа. Я не зобов’язана їм нічого пояснювати».

lenta.ua

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Фото: Yahoo