У США пастор вилучив з бібліотеки книги про Гаррі Поттера

340

У США з бібліотеки однієї з католицьких шкіл Нешвілла (штат Теннессі) вилучили всі книги британської письменниці Джоан Роулінг про магічний світ Гаррі Поттера.
Про це повідомляє ТСН з посиланням на видання Tennessean.
Пастор школи Ден Рихіл вирішив вилучити книги. За його словами, перш ніж ухвалити таке рішення, він проконсультувався з кількома американськими і ватиканськими екзорцистами, які порекомендували вилучити романи про Гаррі Поттера з бібліотеки.
“Ці книги показують магію як щось одночасно хороше і погане, що не є правдою, але фактично є розумним обманом. Прокляття і заклинання, описані в книгах, є справжніми прокльонами і заклинаннями. Під час прочитання людиною існує ризик того, що будуть викликані злі духи в присутності людини, що читає текст”, – йдеться у листі пастора, розісланому батькам учнів.
Ребекка Хаммел, завідувачка школами католицької єпархії Нешвілла, на запит преси відповіла, що кожен пастор має право ухвалювати подібні рішення в межах своєї школи, тому Ден Рихіл діє в межах повноважень. Але батьки вирішують, що дітям читати вдома.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!