У Росії зняли з усіх радіостанцій пісні Пугачової та Меладзе

Алла Пугачова, яка разом із дітьми виїхала з РФ до Ізраїлю, потрапила під “санкції” у Росії. Пісні російської співачки зняли з усіх радіостанцій через її позицію щодо війни в Україні.

Як повідомляє видання solenka.info з посиланням на редактора однієї з московських радіостанцій, росіяни більше не почують по радіо хіти “примадонни” російської естради.

Під заборону також потрапили всі пісні композитора Костянтина Меладзе, які є у репертуарі його брата-співака Валерія Меладзе, гурту “ВІА Гра”, співачки-путіністки Поліни Гагаріної, українки Ані Лорак, яка мовчить про війну, та ще близько 10 артистів.

“Причина такого решения очевидна. Некоторые знаменитости публично раскритиковали спецоперацию ВС РФ по демилитаризации и денацификации Украины, осудили действия российских властей на территории соседнего государства, призвали президента РФ остановить кровопролитие в Незалежной и поспешили покинуть Россию”, – пише росЗМІ.

Видання зазначає, що Пугачова разом з дітьми та чоловіком Максимом Галкіним, нещодавно визнаним у РФ іноагентом, виїхала до Ізраїлю. Костянтин Меладзе зник з медійного простору і ніяк не коментує події, що відбуваються. Таку мовчазну позицію багато росіян розкритикували та сприйняли як підтримку України.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Також редактор московської радіостанції додав, що з ефіру зняті й пісні зарубіжних зірок, таких як Мадонна та Леді Гага, оскільки ці співачки “негативно висловилися на адресу Росії”.

apostrophe.ua