У Польщі солдати розвозять книжки ізольованим літнім людям

624

Органи місцевого самоврядування та культурні установи Польщі організували акцію “Книжка для літньої людини“. Про це повідомляє tekstover.in.ua.

Акція відбувається у Варшаві, Кракові, Познані та воєводстві, Торуні та Куявсько-Поморському воєводстві й багатьох інших містах та гмінах.

Літні люди належать до групи ризику й мають дотримуватися жорсткої ізоляції. При цьому багато з них не користується сучасними технологічними засобами, не читають електронних книжок. Тому поляки намагаються допомагати “сеньйорам”, доставляючи їм книжки.

Зокрема в Торуні встановлено чотири місця збору (спеціальні картонні коробки), де кожен може залишити книжку, яку хоче пожертвувати на громадську справу. При цьому представники самоврядування наголошують, що книжки варто приносити, коли виходиш до магазину чи аптеки. Якщо це неробочий час, то книжку можна залишити в поліетиленовій торбинці біля дверей адмінбудівлі.

Усі книжки опромінюють ультрафіолетовими променями, після чого розподіляють у адміністрації гмін, а звідти – безпосередньо читачам.

Розвозять книжки солдати бригад Територіальної оборони, дотримуючись усіх заходів безпеки.

Фото: gettyimages 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!