У Північній Кореї за прослуховування музики k-pop можуть стратити

1341

Державні ЗМІ Північної Кореї закликали місцеву молодь не використовувати сленг з Південної Кореї, а також попередили про неприпустимість прийняття південнокорейської моди, зачісок і музики.

Як передає ukrinform.ua, про це повідомляє ВВС.

Ці заклики – частина нового радикального закону, який спрямований на викорінення будь-якого іноземного впливу за допомогою суворих покарань.

Особам, викритим у порушенні закону, загрожує тюремне ув’язнення або навіть страта.

Газета «Родонг Сінмун» попередила мілленіалів про небезпеку слідування південнокорейській поп-культурі: «Ідеологічне і культурне проникнення під барвисту вивіску буржуазії навіть небезпечніше, ніж вороги, що беруть зброю», – йдеться в статті.

У ній підкреслюється, що корейська мова, заснована на пхеньянському діалекті, краща, і що молоді люди мають використовувати саме її.

Іноземний вплив розглядається як загроза комуністичному режиму Північної Кореї. Лідер країни Кім Чен Ин назвав k-pop «злоякісною пухлиною», яка розбещує молодь Північної Кореї.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!