У Нью-Йорку показали українські плакати воєнного часу

У Нью-Йорку відбулася благодійна виставка «УКРАЇНСЬКІ ПЛАКАТИ ВОЄННОГО ЧАСУ». У ній взяли участь 10 українських графіків, авторів колажу та леттерінгу.

Загалом у приватному галерейному просторі Майка Дуплера (Michael Dupler), який знаходиться у центральній частині Манхеттена, було представлено 150 плакатів воєнного часу. Окрім боротьби із російською пропагандою метою організаторів виставки був збір коштів для придбання спеціального медичного обладнання до Комунального некомерційного підприємства МОЗ України «НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК».

Захід відбувся за підтримки Генерального Консульства України в місті Нью-Йорк та благодійного фонду «Help Ukraine Center USA» (Нью-Йорк, США).

До експозиції виставки увійшли роботи авторів, які давно співпрацюють із міжнародним симпозіумом сучасного мистецтва BIRUCHIY («Бірючий») – найбільшою та найпотужнішою мистецькою резиденцією України, яка існує з 2006 року. За 17 років діяльності резиденція об’єднала понад 300 авторів та 14 арт-груп із 19 країн світу. На виставці також демонструвалися роботи молодих мисткинь, які було відібрано кураторами Національного Центру «Український Дім» для участі у однойменному проєкті, представленому в Києві напередодні.

Подію організовано за підтримки та участі ГО «Спілка Дослідників Сучасного Мистецтва» (Україна), «Cybertone Inc.» (США),  «SpeedPro» Лонг-Айленд-Сіті та ресторану італійської кухні Maestro Pasta (США).

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

ukrainianposter.com