У Німеччині українського письменника відзначили почесним дипломом «Goldener Grand»

Відомого українського письменника, редактора газети «Чернігівщина» Сергія Дзюбу нагородили в Німеччині почесним дипломом «Goldener Grand» («Золотий диплом») – за велику творчу і міжнародну діяльність та переклади українською з німецької мови. Цією нагородою щороку відзначають знаних письменників і науковців, які мають найвищі здобутки та світове визнання.

Як відомо, Сергій Дзюба – Посол миру й достойно представляє рідну Україну в 60 державах, на всіх континентах. А його том перекладів світової класики українською з 60 мов світу (800 сторінок!) – це справді унікальна, подвижницька праця, котра взагалі не має аналогів. Українець популяризує загальнолюдські цінності та всі свої книжки (а їх уже 105) присвячує коханій дружині – Тетяні Дзюбі). Та й Міжнародна літературно-мистецька Академія Україна, яку очолює добродій Сергій, вже отримала високе світове визнання.

Отож у Німеччині – в Берліні, Франкфурті, Дрездені й Баутцені – щиро шанують творче подружжя з Чернігова.

Галина Леус

 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.