“У нас є спільний ворог! Переможемо!” Головний грузинський телеканал підтримав Україну

Головний телевізійний телеканал Грузії Mtavari Arkhi зворушливо звернувся до жителів України за умов загрозливої реальності з боку Збройних сил Російської Федерації. Ведуча новинної передачі раптово перейшла українською мовою і закликала громадян нашої країни згуртуватися проти небезпечного агресора.

Як повідомляє news.obozrevatel.com, відповідний епізод вийшов у ефірі. Дикторка зазначила, що Росія на сьогодні ворог не тільки для самої України, а й залишається противником Грузії (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“У цей тривожний час хочу висловити свою підтримку українському народу. Пам’ятаймо, що у нас є спільний ворог і цей ворог – Росія. Тому ми, як ніколи раніше, разом і тільки разом, ми обов’язково переможемо”, – підкреслила ведуча.

Зазначимо, що на Донбасі різко активізувалась фаза диверсій та військових провокацій з боку російських бойовиків. Окупаційна влада ОРДЛО екстрено мобілізує населення чоловічої статі, а також “евакуює” жінок і дітей у регіони Росії. Низка експертів знаходять у цьому підозрілу схожість із грузинським сценарієм, коли у 2008 році Москва ініціювала теракти, щоб знайти привід для введення танків у Тбілісі.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.