У Музеї української діаспори 29 липня відкрився виставковий проєкт «Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги та люди», організований з нагоди 95-річного ювілею української американської художниці.
Про це повідомляє ukrinform.ua.
«Для нашого музею Катерина Кричевська-Росандіч є особливою мисткинею, адже в нашому музеї зберігається найбільше її робіт в Україні. Нам дуже приємно, що ми можемо зробити для неї такий подарунок. Вона представниця третього покоління династії Кричевських, значення якої для нашої культури та ідентичності важко переоцінити», – сказала під час відкриття виставки директорка Музею української діаспори Оксана Підсуха.
Зауважимо, що виставка, що триватиме до 19 вересня, представила ретроспективу творчості мисткині в контексті її життєвих шляхів, мистецьких впливів і видатних особистостей, з якими перетиналася доля Кричевської в Україні, Європі, США (Георгія Малакова, Якова Гніздовського, Миколи Кричевського, Василя Кричевського (Молодшого), Людмили Морозової, Петра Холодного (Молодшого).
Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал
Виставка відкрита за підтримки Українського культурного фонду.
Уся інформація про проєкт «Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги. Straßen. Roads» з’являтиметься на сторінках Charitable Foundation “Diaspora”, Музей української діаспори, Національний музей «Київська картинна галерея».
Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.
Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/
“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.