У Музеї української діаспори відкрилася виставка про Катерину Кричевську-Росандіч

У Музеї української діаспори 29 липня відкрився виставковий проєкт «Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги та люди», організований з нагоди 95-річного ювілею української американської художниці.

Про це повідомляє ukrinform.ua.

«Для нашого музею Катерина Кричевська-Росандіч є особливою мисткинею, адже в нашому музеї зберігається найбільше її робіт в Україні. Нам дуже приємно, що ми можемо зробити для неї такий подарунок. Вона представниця третього покоління династії Кричевських, значення якої для нашої культури та ідентичності важко переоцінити», – сказала під час відкриття виставки директорка Музею української діаспори Оксана Підсуха.

Зауважимо, що виставка, що триватиме до 19 вересня, представила ретроспективу творчості мисткині в контексті її життєвих шляхів, мистецьких впливів і видатних особистостей, з якими перетиналася доля Кричевської в Україні, Європі, США (Георгія Малакова, Якова Гніздовського, Миколи Кричевського, Василя Кричевського (Молодшого), Людмили Морозової, Петра Холодного (Молодшого).

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Виставка відкрита за підтримки Українського культурного фонду.

Уся інформація про проєкт «Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги. Straßen. Roads» з’являтиметься на сторінках Charitable Foundation “Diaspora”Музей української діаспориНаціональний музей «Київська картинна галерея».

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.