У Мілані відкрилася українська бібліотека

339

У Мілані відкрилася українська бібліотека завдяки асоціації “Ukraina Più – Milano”. Мета бібліотеки – створити сприятливі умови для розвитку і підвищення іміджу української громади в Мілані і загалом в Італії. Про це повідомляє uagolos.com.

Читачі бібліотеки можуть скористатися послугами для емігрантів від Agenzia di Servizi per Immigrati -CAF e Patronato-Biglietteria Aerea, та рядом інших послуг. Зокрема, з березня планується організація майстер класів і тематичних зустрічей. тут приймають посилки в Україну, а також – просто повести гарно час та поспілкуватись з цікавими людьми.

Бібліотека працює щодня з 15—19 год- Суб. Нед.- з 12—18год., за адресою Brusuglio 73.

 

ПРАВИЛА ЗАПИСУ ДО УКРАЇНСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ У МІЛАНІ

Для запису необхідно оплатити:

Членський внесок Arci 15€ (це дасть Вам доступ до участі у заходах, які організовуватиме асоціація Ucraina Più – Milano APS, а також інших закладів #Arci на території Італії)

Завдаток за книжку – 5€ без автографа автора, 10€ – з автографом автора чи видання; з них 2€ залишається у бібліотеці на покриття адміністративних витрат.

Книжку дозволяється тримати 1 місяць.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

                                                                                                     

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!