У Малайзії на невизначений термін відклали церемонію відкриття і заходи “Книжкової столиці світу ЮНЕСКО”

Через пандемію COVID-19 у столиці Малайзії Куала-Лумпурі на невизначений термін відклали церемонію відкриття та інші заходи програми “Книжкова столиця світу ЮНЕСКО”. Про це повідомляє tekstover.in.ua.

Про це 31 березня оголосив оргкомітет “Куала-Лумпур – книжкова столиця світу ЮНЕСКО 2020” (UNESCO World Book Capital).

За планом 20-23 квітня 2020 року мала відбутися низка заходів за участі численних гостей з різних країн світу. А 22 квітня планували провести офіційну церемонію відкриття.

Зараз у Малайзії зафіксовано 2766 підтверджених випадків захворювання, 43 особи померло. Міністерство охорони здоров’я Малайзії прогнозує зростання вірусної активності в середині квітня. До кінця квітня захворювання може сягнути піку активності.

Раніше стало відомо про скасування запланованої на 14 квітня 2020 року церемонії закриття “Книжкової столиці світу 2019” у Шарджі (Об’єднані Арабські Емірати).

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

“Книжкова столиця світу” (UNESCO World Book Capital) – низка заходів, що проводяться протягом року під егідою ЮНЕСКО в конкретному місті задля популяризації книги та читання. Заходи проводяться щорічно з 1996 р. У 2021 р. Книжковою столицею світу стане Тбілісі.