У Львові побачила світ письменницька антологія «Поезії і прози голоси»

У Львові в рамках «Видавничого проєкту Олеся Дяка» побачила світ довгоочікувана письменницька антологія «Поезії і прози голоси». Книжку видано з нагоди 80-річчя від дня заснування Львівської обласної організації Національної спілки письменників України та 30-річчя перереєстрації НСПУ. Антологія доволі повно (понад 100 авторів) на чотириста дев’яносто шести сторінках  представляє сучасний стан галицького красного письменства, що примітне своїм жанровим і тематичним багатством. Впевнені, що до цього ошатного фоліанту (як за об’ємом, так і  за змістом) знайдуть дорогу дорослі й учні загальноосвітніх шкіл, читачі бібліотек й інтернетівських сайтів.

На черзі  — чимало презентацій: елітарних, масових, виїзних в райони Львівщини, на книжкових толоках та літературно-мистецьких фестивалях. А поки що з антологією можна ознайомитися (і придбати, звісно) в офісі Львівської обласної організації НСПУ за адресою: вул. С. Крушельницької, 17. Контактні телефони: 067-713-68-74 та 097- 575-43-57.

Пресслужба Львівської обласної організації НСПУ

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.