У Львові новий власник Galnet закриває видання через брак грошей

710

Львівське інтернет-видання Galnet закривають через брак грошей. Про це його власник Ігор Шумило  розповів у коментарі ІМІ.

«Причиною стали банально фінансові проблеми. Як показав цей місяць, я побачив великі розриви у бюджеті цього медіа. І, відповідно, почався процес оптимізації. Поки ми змушені піти на такий крок, але будемо шукати інші форми. В нас видання закриваються, відкриваються, переформатовуються. Так буде і з цим сайтом. Люди зараз звільняються, хтось перейде працювати на радіо. На роботу “FM Галичина” закриття сайту не впливає, бо це інша юридична структура», – сказав він.

Нагадаємо, що Ігор Шумило є власником телекомпанії «Міст», яка в грудні 2021 року придбала медіахолдинг «Галичина», до якого входять радіостанція «FM Галичина», інформаційний сайт Galnet та освітня платформа Media House. Новий власник тоді заявляв, що перед виданням та радіо стоятиме завдання покращити комунікації з аудиторіями.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!