У Львові на День письменника презентували нові книжки

В рамках всесвітнього дня письменника в Львівській обласній організації НСПУ відбулася презентація двох новинок в серії “Бібліотека Крилатого Лева”: роману українського прозаїка зі США Петра Камінського “Остання війна…” та збірки оповідань “Ночі Талергофа” Олександра Лагошняка з обласного Миколаїва. Ці автори – учасники п’ятого літературного конкурсу рукописів прози “Крилатий Лев – 2020”.

Перед презентацією всі присутні підтримали пропозицію в.о. голови Львівської обласної організації НСПУ, заслуженого діяча мистецтв України Олеся Дяка – в такий знаменний день урочисто вивісити фотопортрет Миколи Петренка в галереї літературної слави.

Гості від Департаменту з питань культури, національностей та релігій Василь Гладкий та Василина Метко вручили подяки та подарунки від голови Львівської облдержадміністрації письменникам Василеві Лилу, та Мирославі Данилевській-Милян.

Паралельно  Олесь Дяк привітав письменників-уродинників Іларія  Ляховича та Григорія Чопика.

 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Пресслужба Львівської обласної організації НСПУ

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.