У Львові курсує трамвай, розписаний віршами чеського поета

У Львові запустили трамвай на честь 120-річчя чеського нобелівського лауреата із літератури Ярослава Сайферта. На корпус трамваю, що курсує 2 маршрутом нанесли вірші чеського поета та його зображення. Про це повідомляє suspilne.media.

Трамвай буде їздити містом у серпні та вересні. Через QR-код охочі зможуть дізнатися більше про чеського Нобелівського лауреата і відкрити для себе його поезію.

Так чеська громада в Україні популяризуватиме свою культуру. Трамвай обрали через те, що виготовлений він у Чехії, та є теж своєрідним символом цієї країни.

“Ярослав Сайферт на трамваї стане імпульсом для львів’ян, для українців, щоби познайомитися з його поезією. Тому що його поезія, його особистість і творчість поєднує чисті людські якості і також його безмірний талант”, — каже генеральний консул Чеської республіки у Львові Павел Пешек.

Ярослав Сайферт — чеський поет, перекладач і журналіст, народний митець Чехословаччини (1966), перший чеський письменник, який отримав Нобелівську премію (1984).

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.