У львівській літературній школі ”Розквіт” завершили третій навчальний сезон

Сертифікати учасники отримували від директора школи Юрія Грешка під спалахи блискавок, гуркіт громовиці та гул потужного вітру. Львів у цей момент опинився в епіцентрі буревію. І ця обставина має неабияке символічне значення, адже живемо й творимо в часі воєнного лихоліття й під ракетними та шахедними обстрілами. Від того й творчість наша отримує особливе забарвлення та загартування.

Три місяці навчання пролетіли з метеорною швидкістю і маємо сьогодні двадцять одного випускника. У своїх промовах учні  (а більшість з них вже є студентами закладів вищої освіти) зазначили, що навчальна програма школи стала для них можливістю не тільки отримати якісні знання та практичний досвід, але й знайти нових друзів. Дружба і добрі знайомства, які зав’язуються в юнацькому віці, часто тривають десятиліттями і допомагають йти крутими життєвими стежками. Тому й ми, дирекція та викладачі, вітаючи випускників, бажаємо їм насамперед зростати у людяності, любові та працелюбності, а також у плеканні свого письменницького таланту.

Велику вдячність літературна школа ”Розквіт”висловлює Львівській письменницькій організації в особі її очільника Олеся Дяка. Будучи безпосередньо викладачем школи, Олесь Дяк доклав чималих зусиль щоб цей проєкт був успішним. Дякуємо викладачам школи: декану факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка, кандидату філологічних наук Мирославі Циганик; письменниці, кандидату філологічних наук Роксолані Жарковій, письменниці, кандидату філологічних наук Катерині Девдері; поетці та психологу, члену Національної спілки письменників України Галині Івановій; письменниці та члену Національної спілки письменників України Лесі Бернакевич.

Окрему подяку висловлюємо адміністраторці проєкту Анастасії Журбенко, яка невтомно працювала над організацією навчального процесу.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

А також наша особлива вдячність доброчинцям, людям великого серця та доброї волі, які проживають у США та своїми коштами підтримують функціонування школи.

Юні письменники(ці) вирушають у самостійне плавання по бурхливому  мистецькому океані, але вони знають, що є у них тиха й дружня гавань – Львівська літературна школа ”Розквіт”( Клуб творчої молоді ”Розквіт”), де їх завжди чекають викладачі й просто друзі.

 

Пресслужба Львівської обласної організації