У Луцьку презентували книжку Надії Гуменюк «Та, що ламає вітер» і книжку Володимира Лиса «Вифлеєм»

Про Надія Гуменюк повідомила у фейсбуці:

«Перенесена через рашистські обстріли презентація наших нових книг – «Та, що ламає вітер» (Надія Гуменюк, КСД) і «Вифлеєм» (Володимир Лис, Фоліо) – усе-таки відбулася. Сьогодні, поміж тривожними сиренами й аритмічними нападами осінньої зливи, що затято атакувала місто від самого ранку. Дякуємо директорці Луцької бібліотечної системи Марії Назаревич та завідувачці книгозбірні №10 Надії Чміль за організацію зустрічі, голові Волинської письменницької організації Ользі Ляснюк – за дружнє вступне слово і нашим найкращим у світі читачам – за надзвичайно щиру, теплу атмосферу, яку вони створили своїми відгуками, запитаннями і побажаннями, за квіти, плетені власноруч ангелики-обереги і навіть українську хустку-шальоху, подаровану однією з розчулених читачок. Після такої зустрічі особливо відчуваєш, які неймовірно прекрасні наші люди, скільки світла у їхніх душах. І ніколи оркам не погасити цього світла, ніколи не підкорити народ, який і під обстрілами пише, читає, мріє, любить і творить добро».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал