У Латвії заборонили трансляцію каналу «Россия РТР» через мову ненависті щодо України

Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) 8 лютого вирішила на рік заборонити трансляцію телеканалу «Россия РТР» на території країни. Про це повідомив голова правління NEPLP Івар Аболіньш, повідомляє detector.media з посиланням на rus.delfi.lv.

Влітку NEPLP констатував розпалювання ненависті в передачі цього каналу «60 минут». Зазначається, що учасники програми та ведуча Ольга Скабеева, обговорюючи Україну, використовували мову ненависті. Зокрема, Україну називали «терористичною державою», а п’ятого президент Петра Порошенка – «терористом». У ході цього так званого обговорення ведуча запропонувала ввести на територію України російські війська, щоб «втихомирити обидві сторони конфлікту».

Нагадаємо, Національна рада з питань електронних засобів масової інформації Латвії (NEPLP) виявила порушення в передачах «Вечер з Владимиром Соловьевым» і «60 минут». 31 січня 2019 року регулятор на три місяці заборонив ретрансляцію програм російського телеканалу «Россия РТР» на території країни.

1 лютого 2021 року в Латвії кабельний оператор Tet припинив ретрансляцію російських телеканалів «НТВ Мир», «Рен ТВ Балтия», «Кинокомедия» і «Киномикс» через неясності в праві на представлення каналів і занепокоєння щодо дотримання режиму санкцій.

 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.