У Китаї відкрили книгарню з нескінченними стелажами

692

В одному з найбільших китайських міст Чунціні відкрили книгарню з нескінченними книжковими стелажами.
Про це повідомляє Читомо з посиланням на Dezeen.
Інтер’єр книгарні Chongqing Zhongshug розробила китайська архітектурна студія X + Living. Автори надихалися міським гамором та урбанізованими пейзажами китайського мегаполіса.
В основу інтер’єрної композиції лягла велика центральна зала, яка має два яруси. Пластичні сходи проводять читачів через полиці, які повністю заставлені книжками. Вони створені з дзеркальних панелей, що допомогло візуально розширити простір та збільшити кількість сходів книжок.
За словами архітекторів, джерелом натхнення для форми сходів стали індійські колодязі, що ви використовуються як накопичувачі води — сходи, по яких стікає вода — головний елемент їхньої конструкції.
Також в інтер’єрі передбачені окремі конусоподібні кабінки, де покупці та читачі можуть усамітнитися разом з книжками. А сферичні лампи, які випромінюють помаранчеве світло, допомагають імітувати атмосферу домашнього кабінету.
Книгарня має кафе з кріслами, в меню якого є холодні напої та різноманітні закуски. і спеціальну дитячу зону.
X + Living – це частина міжнародної компанії з архітектурного дизайну Imagine International, заснована у 2011 році китайським архітектором Лі Сян. У своїх проєктах студія ставить собі за мету поєднувати художню естетику та функціональність. У портфоліо компанії багато різнопланових проєктів, серед яких можна побачити інтер’єри готелів, офісів, магазинів роздрібної торгівлі, а також закладів культури.
d4c76586d7af4f4917a278c105d82889

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!