У Києві відкриють фотовиставку «Героїчна оборона Донецького аеропорту» (2014-2015)»

610

10 червня 2020 року у Києві відкриють фотовиставку «Героїчна оборона Донецького аеропорту» (2014-2015)», присвячену всім земним і небесним Героям, які 242 дні захищали Донецький аеропорт. Про це повідомляє armyinform.com.ua.

На 9 банерах представлять близько 50 фотосвітлин, зроблених «кіборгом» Русланом Боровиком, а також цитати-спогади захисника аеропорту Дмитра Вербича, що увійшли до його нової книжки «Точка неповернення». Організаторами проєкту є Український інститут національної пам’яті та Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ».

Кожен фотостенд показує перебування «кіборгів» у Донецькому аеропорту з різних боків: умови, в яких знаходилися наші вояки, їхній побут та дозвілля, аеропорт зсередини, позиції, понівечені російськими солдатами будинки місцевих жителів, моменти відчаю і радості, а також обличчя тих, хто боронив свою землю.

Переглянути унікальні світлини можна буде до 21 червня за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8/16 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!