У Києві стартував літературний фестиваль «Кримський інжир – 2020»

1335

У Києві стартував фестиваль кримськотатарської літератури “Кримський інжир – 2020” (Qırım inciri), який проходитиме 26-27 грудня в онлайн-режимі.

Про це повідомляє ukrinform.ua з посиланням на сторінку Крим.Реаліі у Фейсбуці.

“26-го і 27-го грудня протягом дня на вас чекають дискусії з шанованими спікерами, читання кращих творів фіналістів і переможців, театральний перформанс від Творчої майстерні Ахтема Сеітаблаєва, концерт джазової музики від Тріо Усеіна Бекірова і, звичайно, нагородження переможців літературного конкурсу. Трансляції проходитимуть на сторінці Кримський дім, а також на нашій сторінці Крим Реалії та на сторінці ресур Суспільне Крим“, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, почався фестиваль з обговорення теми “Минуле заради майбутнього: як історії очевидців створюють культуру пам’яті”. Серед спікерів – зокрема, історик, кандидат політичних наук, ведуча телеканалу ATR Гульнара Бекірова, історик і публіцист, засновник порталу «Історична правда» Вахтанг Кіпіані, журналіст, співзасновник проекту «Mektüpler» Наджі Фемі, журналіст, редактор проекту «Tamırlar” Мавіле Халіл.

Цього року прийом конкурсних творів на фестиваль стартував 23 липня, а завершився 22 листопада. У цьому році у конкурсі взяло участь рівно стільки ж учасників, як і торік, – 125 авторів – які надіслали як оригінальні твори, так і переклади. Всього на конкурс надійшло 284 твори, які відповідали вимогам конкурсу.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!