У Києві рекламне агентство створювало антиукраїнські бігборди для ОРДЛО

353

У Києві викрили рекламне агентство, яке займалося розробленням інформаційних кампаній для терористичних організацій “Л/ДНР” та окупаційної влади Криму. Про це повідомила СБУ, інформує unn.com.ua.

За даними розслідування, фірма почала працювати над пропагандистськими матеріалами ще 2014 року. Тоді рекламники розробляли макети антиукраїнських бігбордів, які розміщували в ОРДЛО, Криму та поширювали через місцеві ЗМІ. У цих матеріалах були очевидні заклики до розколу та федералізації України.

Серед “архівів” агентства за попередні роки, які вдалося вилучити, є макети та готова продукція із написами: “Харьковская республика”, “Одесская республика”, “Родина у нас у всех одна — Россия. Глава ДНР А. В. Захарченко” тощо.

Останнім часом підрядники підготували серію кампаній для сепаратистів із гаслами: “Сохранили мир! Обеспечим стабильность. Крым Единая Россия”, “Весна победы нашей. Крым Единая Россия”, “Год Крымской весны. Наш выбор — наша победа!”, “Прорвем любые блокады. Сергей Аксёнов. Глава республики Крым. Крым новых возможностей”.

За попередньою інформацією, агентство в Києві є дочірньою компанією московської фірми і його повністю контролюють громадяни РФ.

Наразі СБУ розслідує кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки в офісних приміщеннях і за місцем проживання фігурантів справи. Розслідування триває.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?