У Києві презентували «Велику різдвяну книжку»

У Києві відбулася презентація видання «Велика різдвяна книжка», де осмислюється зародження свята Різдва та релігійні аспекти й світські традиції.

Презентація пройшла у Національному заповіднику «Софія Київська», повідомляє ukrinform.ua.

«Я дуже сподіваюся, що ця книга стане нашим новим українським духовним бестселером… Я заохочую усіх цю книгу придбати. І справді ви будете збагачені тою книгою. Я дякую видавництву, що взялися за цю ідею, бо сьогодні друкувати книги є подвигом. І те, що сьогодні ми відкриваємо книгу, а не черговий вебсайт про колядки, є подвигом. Я сподіваюся, що ця книга буде творити культуру, історію, буде відповідати на запити сучасного українця і буде елементом передачі тої традиції, того скарбу, того феномену наступним поколінням», — сказав під час презентації Предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав.

Секретар Київської митрополії архієпископ Вишгородський Агапіт зазначив, що інтернет та комп’ютер не замінять книжку, бо книга є цінністю, яку можна зберігати у себе вдома. Він висловив сподівання, що видання “Велика різдвяна книжка” зробить свій внесок у процес зародження духовності та моральності в української молоді.

Авторами видання є історик Ярослав Грицак і письменниця Надійка Гербіш.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Презентація книжки відбулася за підтримки Українського інституту національної пам’яті.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.