У Києві презентували книгу Кара-Васильєвої «Cтиль модерн в Eкраїні»

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбулася презентація нової монографії відомої дослідниці національної культури, доктора мистецтвознавства, Дійсного члена (академіка) Національної академії мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Тетяни Кара-Васильєвої «СТИЛЬ МОДЕРН В УКРАЇНІ».

У монографії розглядаються особливості формування стилю модерн в різних регіонах України, який перетворився в національний стиль. На багатому фактологічному та ілюстративному матеріалі, на тлі широкої хронології явищ образотворчого та декоративного мистецтва висвітлюється проблематика взаємодії просторових мистецтв та архітектури у творенні нової образно-пластичної мови доби модерну. Процеси формування стилю модерн в Україні авторка розглядає у контексті європейської синхронності.

Книга розрахована на мистецтвознавців, художників, викладачів та студентів вишів, широке коло читачів – шанувальників мистецтва.

 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.