У Києві презентують 14-томне видання Лесі Українки без цензури

У Києві в Українському Домі відбудеться презентація нецензурованого видання творів Лесі Українки у 14 томах.

Як передає ukrinform.ua, про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в Фейсбуці.

“Ось він – сигнальний примірник першого із 14-ти томів повного нецензурованого зібрання творів Лесі Українки. Поставили печатку, затвердили й відправили до друкарні. Спадок письменниці з її листами, невиданими рукописами та чернетками. Вперше в Україні. У друці 14-томник вийде обмеженим накладом, але оцифрована версія буде доступна всім охочим”, – написав Ткаченко.

Він зазначив, що його презентація відбудеться в Українському Домі у День народження Лариси Косач, а усі охочі зможуть побачити у рамках мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен».

“З 26 лютого по 8 березня. МКІП та Держмистецтв запрошує усіх долучатися до події та не пропустити. Як кажуть: save the date”, – додав Ткаченко.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Як повідомлялося, протягом 2021 року під егідою Міністерства культури й інформаційної політики відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки. Міністерство інформуватиме і висвітлюватиме всі заходи і події ювілейного року Лесі Українки в пресрелізах, на своїх сторінках у соціальних мережах, в партнерських ЗМІ, через соціальну рекламу, а також на окремому сайті, запущеному з нагоди ювілейного року.

29 січня Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки (25 лютого 2021 р.) на державному рівні.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.