У Кропивницькому презентують нову книгу Надії Гармазій

У Кропивницькому відбудеться презентація нової книги сучасної української письменниці Надії Гармазій «Марго та єдиноріг, що жив у буфеті», що побачила світ на початку осені завдяки порталу «Читай українською».

Творча зустріч із Надією Гармазій є частиною ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz, згідно якої чотирнадцять українських міст створили «Літературну мережу» – неформальне об’єднання регіональних культурних інституцій та організаторів літературних подій. Координаторкою «Літературної мережі» в Кропивницькому стала Олена Горобець.

«Марго та єдиноріг, що жив у буфеті» – це тепла родинна історія про перемогу, мрії, любов і, звісно, про неймовірно солодкий і яскравий світ єдинорога, що жив у буфеті в бабусиній кухні. Події книги відбуваються в різдвяний час, коли диво стає таким відчутним, адже справжні дива – це коли рідні люди можуть бути разом. Відчуття цієї єдності присутнє у зв’язку поколінь, у дотриманні сімейних традицій. Поряд з тим – це пригодницька історія про те, як дівчинка Марго одного вечора зловила на кухні справжнісінького єдинорога.

«Ця книга стала моєю родинною історією. І вона про те, що дива існують. Поки ти віриш у диво – воно з тобою. У цьому і є головна ідея книги. Віра в диво спроможна зробити наше життя наповненим і загалом справжнім», – розповіла авторка.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Відомо, що робота над книгою розпочалась ще 2020 року, проте була завершена саме цієї воєнної весни. Тому ілюстрації сучасної української художниці Ольги Кочури не лише чудово оживили казковий світ єдинорога, а й зафіксували нашу воєнну дійсність.

Як повідомляють організатори, презентація цієї особливої книги буде відбуватися також в оригінальний спосіб. Зокрема, на учасників заходу очікує фантастичний квест за мотивами книги, чимало пригод, і, звісно, справжніх див за участю головного героя книги – єдинорога. «Оскільки у нас незвичайна авторка з незвичайною книгою, то і на випадок повітряної тривоги передбачено дотримання всіх належних заходів безпеки, адже всі учасники та гості заходу зможуть потрапити в казковий світ єдинорога, який вже облаштовано в укритті під книгозбірнею», – інформують координатори проєкту.

Творча зустріч з письменницею Надією Гармазій відбудеться у середу, 19 жовтня, о 14:00 в обласній бібліотеці для дітей імені Т. Шевченка.

Захід відбувається у рамках роботи «Літературної мережі» проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», що реалізується з ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz  за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).